Миколаївський державний коледж економіки та харчових технологій Вівторок, 16.01.2018, 19:42
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Ми в соцмережах


Наші контакти
пр. Миру, 18,
м. Миколаїв
тел: 21-11-30, 56-67-11,
факс: (0512) 56-67-03
сайт: http://mdkeht.at.ua
E-mail: nkt@trion.mk.ua

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Склад керівних органів коледжу

Адміністративна рада коледжу:

  • Олійник А.І. – голова ради, директор коледжу.
  • Дмитраш І.В. – заступник голови ради, заступник директора з навчальної роботи.

Члени Адміністративної ради:

  • Заступники директора: Бовшик В.Г., Мосіна М.П.
  • Завідувачі відділень: Ахундова Г.В., Швед С.В., Стасюк Ю.О.
  • Завідувач навчально-виробничої практики, голова профспілкового комітету: Левенець В.І.
  • Методист коледжу: Пінчук І.В.
  • Головний бухгалтер: Гайда Н.О.

 

Педагогічна рада:

  • Олійник А.І. – голова ради, директор коледжу.
  • Дмитраш І.В. – заступник голови ради, заступник директора з навчальної роботи.
  • Шевченко О.С. – секретар ради, викладач української мови.

Члени Педагогічної ради:

  • Заступники  директора: Бовшик В.Г.,  Мосіна М.П.        
  • Завідувачі відділень: Ахундова Г.В., Швед С.В., Стасюк Ю.О.
  • Завідувач навчально-виробничої практики: Левенець В.І.
  • Голови циклових комісій: Бєловол О.І., Іванова О.М., Козій О.О., Попова Н.М., Туманова О.О., Яковлева О.А., Тягун С.Ю., Семенова Т.О., Оглобліна О.О.
  • Педагогічні працівники:  Баєв Л.В., Борушко В.В., Волкова С.З., Губа І.В., Герасименко О.В., Дідняк В.Ю., Дідняк З.І., Дорошенко О.В., Ейріх Т.С., Загорулько Г.А., Зарванська О.О., Каратай О.Ю., Квашніна І.П., Кореновський І.П., Котенко О.В., Кочеткова Т.І., Лехман Р.І., Литвишкова А.М., Ляліна І.С., Молодцова І.О., Одробінська Н.М., Оленчук М.В., Осадча О.А., Пінчук І.В., Платонова О.О., Попова Т.В., Черно Т.І., Самойленко Є.Є., Сімонова О.О., Стасюк Ю.О., Судченко А.В., Третьяк О.Ю., Чиканчи О.Ю., Чугаєвська С.В., Шевченко О.С.;
  • Завідувач бібліотеки: Гоголєва Л.М.
  • Головний бухгалтер: Гайда Н.О. 

 

Методична рада:

  • Дмитраш І.В.  –  голова ради, заступник директора з навчальної роботи.
  • Пінчук І.В. –  заступник голови ради, методист коледжу.

Члени Методичної ради:

  • Заступник директора: Мосіна М.П.        
  • Завідувачі відділень: Ахундова Г.В., Швед С.В., Стасюк Ю.О.
  • Завідувач навчально-виробничої практики: Левенець В.І.
  • Голови циклових комісій:  Бєловол О.І., Іванова О.М., Козій О.О., Попова Н.М., Туманова О.О., Яковлева О.А., Тягун С.Ю., Семенова Т.О., Оглобліна О.О.

Методичне об’єднання кураторів груп:

  • Мосіна М.П. – голова об’єднання, заступник директора коледжу з виховної роботи.
  • Платонова О.О. – секретар об’єднання, викладач.

Члени методичного об’єднання кураторів груп:

  • Заступник  директора: Дмитраш І.В.        
  • Завідувачі відділень: Ахундова Г.В., Швед С.В., Стасюк Ю.О.
  • Завідувач навчально-виробничої практики: Левенець В.І.
  • Куратори груп: : Одробінська Н.М., Шевченко О.С., Зарванська О.О., Дідняк В.Ю., Туманова О.О., Черно Т.І., Чугаєвська С.В., Герасименко О.В., Баєв Л.В., Загорулько Г.А., Губа І.В., Попова Т.В., Платонова О.О., Дорошенко О.В., Каратай О.Ю., Судченко А.В., Ляліна І.С., Оглобліна О.О., Попова Н.М., Осадча О.А., Іванова О.М., Молодцова І.О., Козій О.О., Волкова С.З., Яковлева О.А., Чиканчи О.Ю., Оленчук М.В., Бєловол О.І.

 

Бібліотечна рада:

  • Дмитраш І.В. – голова ради, заступник директора з навчальної роботи.
  • Гоголєва Л.М. – заступник голови, завідувач бібліотеки.
  • Ейріх Т.С. – секретар ради.

Члени бібліотечної ради:

  •  Заступник директора:  Мосіна М.П.        
  •  Завідувачі відділень: Ахундова Г.В., Швед С.В., Стасюк Ю.О.
  •  Завідувач навчально-виробничої практики: Левенець В.І.
  •  Методист: Пінчук І.В.
  • Голови циклових комісій: Бєловол О.І., Іванова О.М., Козій О.О., Попова Н.М., Туманова О.О., Яковлева О.А., Тягун С.Ю., Семенова Т.О., Оглобліна О.О.              

       

Комісія з працевлаштування випускників коледжу:

  • Олійник А.І. – голова комісії, директор коледжу.
  • Курятник Н.П. – секретар комісії, інспектор з кадрів.

Члени комісії:

  • Завідувачі відділень: Ахундова Г.В., Швед С.В., Стасюк Ю.О.
  • Завідувач навчально-виробничої практики: Левенець В.І.
  • Куратори випускних груп:  Губа І.В., Загорулько Г.А.,   Ляліна І.С., Попова Н.М., Осадча О.А., Іванова О.М., Яковлева О.А., Чиканчи О.Ю., Оленчук М.В., Бєловол О.І.

 

Стипендіальна комісія  коледжу:

  • Олійник А.І. – голова комісії, директор коледжу.
  • Дмитраш І.В. – заступник голови, заступник директора з навчальної роботи.
  • Кунгурова А.В. – секретар комісії, секретар навчальної частини.

Члени комісії:

  • Заступник директора: Мосіна М.П.
  • Завідувачі відділень: Ахундова Г.В., Швед С.В., Стасюк Ю.О.
  • Завідувач навчально-виробничої практики: Левенець В.І.
  • Головний бухгалтер:   Гайда Н.О.

 

Комісія з профілактики правопорушень коледжу:

  • Мосіна М.П. – голова комісії, заступник директора з виховної роботи.
  • Баєв Л.В. – секретар комісії, викладач дисциплін гуманітарної та соціально-економічної підготовки.

Члени комісії:

  • Заступники директора: Дмитраш І.В.        
  • Завідувачі відділень: Ахундова Г.В., Швед С.В., Стасюк Ю.О.
  • Завідувач навчально-виробничої практики: Левенець В.І.
  • Голова студентської ради: Коробова Євгенія Миколаївна.
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Офіційні веб-сайти


Copyright MyCorp © 2018Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz