Миколаївський фаховий коледж економіки та харчових технологій Неділя, 14.04.2024, 13:39
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Ми в соцмережах


Наші контакти
54034 пр. Миру, 18,
м. Миколаїв
тел: (0512)64-71-46, (0512)56-67-11,
факс: (0512) 56-67-03
сайт: //mdkeht.at.ua
E-mail: mdkeht2@ukr.net

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спеціальність 071 Облік і оподаткування

Освітньо-професійна програма Облік і оподаткування

Сучасний стан економічного розвитку нашої країни ставить перед молодим поколінням вимогу оволодіння високим рівнем економічної освіти. Будь-яка галузь, підприємство чи організація потребують фахівців, які вільно володіють теорією бухгалтерського обліку та здатні бачити за нескладними бухгалтерськими проводками складні господарські процеси, ухвалювати економічно обґрунтовані рішення з питань фінансової діяльності підприємств, давати комплексну оцінку стану підприємства, розробляти закупівельну і збутову політику.

Спеціальність «Облік і оподаткування» – це не лише популярна економічна спеціальність, а й майбутній напрям діяльності для тих, хто прагне розкрити таємниці формування економічної інформації, яка необхідна для успішного управління підприємством, організаціями, установами.

Під час навчання за спеціальністю “Облік і оподаткування” студенти оволодівають навичками дослідження закономірностей розвитку і управління податковими процесами, бюджетними відносинами підприємства відповідно до законодавчих і нормативних актів України; розумінням сутності податкових ризиків; вмінням здійснювати внутрішній контроль і вести податковий облік; розробляти напрями оптимізації і мінімізації податкового потенціалу підприємств усіх форм власності та регіону в цілому, вивчають та аналізують стандартні та нетипові податкові схеми.

Студенти спеціальності «Облік і оподаткування» вивчають такі дисципліни: «Фінансовий облік», «Економічний аналіз», «Інформаційні системи і технології у бухгалтерському обліку», «Податкова система», «Бухгалтерський облік», «Облік і звітність у бюджетних установах», «Казначейська справа», «Контроль і ревізія», «Гроші і кредит», «Статистика».

Навчальний процес за спеціальністю «Облік і оподаткування»  забезпечують висококваліфіковані досвідчені викладачі. Під їх керівництвом студенти вчаться бачити за цифрами складний світ економіки у її взаємозв’язках і гармонії, формують готовність розвиватись відповідно до змін в економіці та юридичних актах. Закріплення теоретичних знань студентів та набуття ними практичних навичок з ведення обліку господарських операцій, які максимально наближені до виробничих, забезпечує навчальна та виробнича практика.

Професія бухгалтера є універсальною і перспективною, адже жодне підприємство будь-якої форми власності не може обійтися без послуг висококваліфікованого спеціаліста з обліку і оподаткування.

Основні місця роботи,

де можна працювати після закінчення навчання:

  •   бухгалтерії установ різних форм власності;

  •    державні, сумісні, приватні підприємства різних галузей народного господарства;

  •   банківські установи;

  •   державне казначейство;

  •   страхові компанії;

  •   аудиторські компанії;

  •   державна фінансова інспекція;

  •   консалтингові компанії;

  •   економічні підрозділи державних і галузевих виробничих підприємств;

  •   наукові і проектні установи.

 

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Офіційні вебсайти


Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz