Сучасний стан економічного розвитку нашої країни ставить перед молодим поколінням вимогу оволодіння високим рівнем економічної освіти. Будь-яка галузь, підприємство чи організація потребують фахівців, які вільно володіють теорією бухгалтерського обліку та здатні бачити за нескладними бухгалтерськими проводками складні господарські процеси, ухвалювати економічно обґрунтовані рішення з питань фінансової діяльності підприємств, давати комплексну оцінку стану підприємства, розробляти закупівельну і збутову політику.
Спеціальність «Облік і оподаткування» – це не лише популярна економічна спеціальність, а й майбутній напрям діяльності для тих, хто прагне розкрити таємниці формування економічної інформації, яка необхідна для успішного управління підприємством, організаціями, установами.
Під час навчання за спеціальністю “Облік і оподаткування” студенти оволодівають навичками дослідження закономірностей розвитку і управління податковими процесами, бюджетними відносинами підприємства відповідно до законодавчих і нормативних актів України; розумінням сутності податкових ризиків; вмінням здійснювати внутрішній контроль і вести податковий облік; розробляти напрями оптимізації і мінімізації податкового потенціалу підприємств усіх форм власності та регіону в цілому, вивчають та аналізують стандартні та нетипові податкові схеми.
Студенти спеціальності «Облік і оподаткування» вивчають такі дисципліни: «Фінансовий облік», «Економічний аналіз», «Інформаційні системи і технології у бухгалтерському обліку», «Податкова система», «Бухгалтерський облік», «Облік і звітність у бюджетних установах», «Казначейська справа», «Контроль і ревізія», «Гроші і кредит», «Статистика».
Навчальний процес за спеціальністю «Облік і оподаткування» забезпечують висококваліфіковані досвідчені викладачі. Під їх керівництвом студенти вчаться бачити за цифрами складний світ економіки у її взаємозв’язках і гармонії, формують готовність розвиватись відповідно до змін в економіці та юридичних актах. Закріплення теоретичних знань студентів та набуття ними практичних навичок з ведення обліку господарських операцій, які максимально наближені до виробничих, забезпечує навчальна та виробнича практика.
Професія бухгалтера є універсальною і перспективною, адже жодне підприємство будь-якої форми власності не може обійтися без послуг висококваліфікованого спеціаліста з обліку і оподаткування.
Основні місця роботи,
де можна працювати після закінчення навчання:
-
бухгалтерії установ різних форм власності;
-
державні, сумісні, приватні підприємства різних галузей народного господарства;
-
банківські установи;
-
державне казначейство;
-
страхові компанії;
-
аудиторські компанії;
-
державна фінансова інспекція;
-
консалтингові компанії;
-
економічні підрозділи державних і галузевих виробничих підприємств;
-
наукові і проектні установи.
|