Миколаївський фаховий коледж економіки та харчових технологій Неділя, 14.04.2024, 04:40
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Ми в соцмережах


Наші контакти
54034 пр. Миру, 18,
м. Миколаїв
тел: (0512)64-71-46, (0512)56-67-11,
факс: (0512) 56-67-03
сайт: //mdkeht.at.ua
E-mail: mdkeht2@ukr.net

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

 Освітньо-професійна програма Товарознавство і торговельне підприємництво

Підприємництво є рушійною силою економіки та запорукою економічного зростання країни. Розповсюдження ринкових методів господарювання обумовлює постійну потребу в значній кількості фахівців в питаннях створення та ефективного ведення бізнесу, тому підготовка за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (спеціалізація «Товарознавство і торговельне підприємництво») сьогодні дуже актуальна та перспективна.

Всі ми любимо ходити по магазинах щось купувати. Що-небудь корисне, красиве, що приносить нам радість, задоволення. А чи знаєте ви, яку величезну роботу доводиться виконувати працівникам торгівлі, щоб задовольнити всі наші потреби, врахувати різні смаки і запропонувати якісний товар, подолати жорстку конкуренцію та забезпечити максимальний прибуток підприємству? Складно? Авжеж! Проте як цікаво!!!

Підприємець – професія особлива, вона об'єднує в собі основні риси менеджера, маркетолога, комерсанта, товарознавця. Від ефективності його роботи залежить успіх і процвітання компанії в умовах конкурентного ринку товарів та послуг. Сьогодні у ділових колах торговельна спеціальність розцінюється як важлива умова досягнення успіху в бізнесі та як необхідний атрибут особистої кар’єри.

Фахівець зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (Спеціалізація «Товарознавство і торговельне підприємництво») – це управлінець нового покоління, здатний ефективно працювати в органах державного управління, інвестиційно-консалтингових фірмах, на промислових і комерційних підприємствах і організаціях різних форм власності, провідних українських і зарубіжних компаніях, або успішно започаткувати власну справу. Випускник даної спеціальності здійснює розрахунки собівартості продукції, складає кошторис витрат, прогнозує стан економічної та фінансової діяльності підприємств і організацій, визначає шляхи підвищення ефективності господарської діяльності організації, може працювати у сфері консалтингової, страхової, банківської  та рекламної  діяльності. Часто саме від такого фахівця залежить успіх роботи як окремого підрозділу, так і всього підприємства.

Однією з умов успішного функціонування на сучасному ринку товарів та послуг є ґрунтовна теоретична та практична підготовка молодшого спеціаліста, опанування таких дисциплін, як «Основи підприємницької діяльності», «Комерційна діяльність», «Товарознавство», «Основи маркетингу», «Основи менеджменту», «Етика бізнесу», «Основи митної справи», «Інформаційні системи і технології».

Виробнича практика на провідних торговельних підприємствах міста таких, як ТОВ «Союз Ритейл Д», «ЕКО», «ФОЗЗІ-ФУД» та ін. дає можливість студентам, працювати безпосередньо у торговельній залі зі споживачами, у складських приміщеннях – з товарами, документами, постачальниками, прикладними комп’ютерними програмами тощо.

Для успішної роботи в торговельній галузі фахівець повинен володіти такими особистими якостями, як вміння керувати собою, організаторські здібності, добра пам’ять, вміння аналізувати інформацію, розвинута інтуїція, високий рівень логічного мислення, аналітичний склад розуму, вміння переконувати, здатність самостійно приймати рішення і нести за них відповідальність, комунікабельність, охайність, уважність.

Усім цим премудростям вас обов’язково навчить досвідчений педагогічний колектив нашого коледжу! Якість підготовки фахівців – гарантуємо!

 

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Офіційні вебсайти


Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz