Миколаївський фаховий коледж економіки та харчових технологій Середа, 20.10.2021, 11:53
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Ми в соцмережах


Наші контакти
54034 пр. Миру, 18,
м. Миколаїв
тел: (0512)64-71-46, (0512)56-67-11,
факс: (0512) 56-67-03
сайт: //mdkeht.at.ua
E-mail: mdkeht2@ukr.net

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Склад структурних підрозділів коледжу

Адміністративна рада коледжу:

  • Олійник А.І. – голова ради, директор коледжу.
  • Дмитраш І.В. – заступник голови ради, заступник директора з навчальної роботи.

Члени Адміністративної ради:

  • Заступники директора: Рибалка С.Г., Малишев В.М.
  • Завідувачі відділень: Губа І.В., Стасюк Ю.О., Швед С.В.
  • Завідувач навчально-виробничої практики, голова профспілкового комітету: Левенець В.І. 
  • Методист коледжу: Пінчук І.В.
  • Головний бухгалтер: Гайда Н.О.

Педагогічна рада:

  • Олійник А.І. – голова ради, директор коледжу.
  • Дмитраш І.В. – заступник голови ради, заступник директора з навчальної роботи.
  • Андрієнко Л.О. – секретар ради.

Члени Педагогічної ради:

  • Заступник  директора: Рибалка С.Г.
  • Завідувачі відділень: Губа І.В., Стасюк Ю.О., Швед С.В.
  • Завідувач навчально-виробничої практики: Левенець В.І.
  • Голови циклових комісій: Андрієнко Л.О., Ляліна І.С., Оглобліна О.О., Семенова Т.О., Семідєтна О.Б., Тягун С.Ю., Яковенко В.А.
  • Педагогічні працівники: Бугайова А.С., Бєловол О.І.,  Волкова С.З., Герасименко О.В., Головченко Т.В.,  Дідняк В.Ю.,  Загорулько Г.А., Іванова О.М., Каратай О.Ю., Квашніна І.П., Кореновський І.П., Кінаш Н.О., Кочеткова Т.І., Литвишкова А.М.,  Молодцова І.О., Одробінська Н.М., Оленчук М.В., Осадча О.А., Пінчук І.В., Панкратьєв К.О., Платонова О.О., Попова Т.В., Румянцев К.Б., Судченко А.В., Чиканчи О.Ю., Черно Т.І., Чугаєвська С.В.
  • Завідувач бібліотеки: Онілова А.Ф.
  • Головний бухгалтер: Гайда Н.О. 

Методична рада:

  • Дмитраш І.В.  –  голова ради, заступник директора з навчальної роботи.
  • Пінчук І.В. –  заступник голови ради, методист коледжу.

Члени Методичної ради:

  • Заступник директора: Рибалка С.Г.        
  • Завідувачі відділень: Губа І.В., Стасюк Ю.О., Швед С.В.
  • Завідувач навчально-виробничої практики: Левенець В.І.
  • Голови циклових комісій:  Андрієнко Л.О.,  Лялінв І,С., Оглобліна О.О., Семенова Т.О., Семідєтна О.Б., Тягун С.Ю., Яковенко В.А.

Методичне об’єднання кураторів груп:

  • Рибалка С.Г. – голова об’єднання, заступник директора коледжу з виховної роботи.
  • Чиканчи О.Ю. – секретар об’єднання, викладач.

Члени методичного об’єднання кураторів груп:

  • Заступник  директора: Дмитраш І.В.        
  • Завідувачі відділень: Губа І.В., Стасюк Ю.О., Швед С.В.
  • Завідувач навчально-виробничої практики: Левенець В.І.
  • Куратори груп:  Андрієнко Л.О., Бєловол О.І., Бугайова А.С., Волкова С.З., Герасименко О.В., Головченко Т.В., Дідняк В.Ю., Загорулько Г.А., Іванова О.М., Каратай О.Ю., Квашніна І.П., Кінаш Н.О., Козій О.О., Литвишкова А.М., Ляліна І.С., Молодцова І.О., Оглобліна О.О., Оленчук М.В., Осадча О.А., Панкратьєв К.О., Платонова О.О., Попова Т.В., Семідєтна О.Б., Тягун С.Ю., Черно Т.І., Чиканчи О.Ю.,Чугаєвська С.В., Юсупова С.В., Яковенко В.А.

Бібліотечна рада:

  • Дмитраш І.В. – голова ради, заступник директора з навчальної роботи.
  • Онілова А.Ф. – заступник голови, завідувач бібліотеки.

Члени бібліотечної ради:

  •  Заступник директора:  Рибалка С.Г.        
  •  Завідувачі відділень: Губа І.В., Стасюк Ю.О., Швед С.В.
  •  Завідувач навчально-виробничої практики: Левенець В.І.
  •  Методист: Пінчук І.В.
  • Голови циклових комісій: Андрієнко Л.О., Лялінв І,С., Оглобліна О.О., Семенова Т.О., Семідєтна О.Б.,Тягун С.Ю., Яковенко В.А.          

       

Комісія з працевлаштування випускників коледжу:

  • Олійник А.І. – голова комісії, директор коледжу.
  • Курятник Н.П. – секретар комісії, інспектор з кадрів.

Члени комісії:

  • Завідувачі відділень: Губа І.В., Швед С.В.
  • Завідувач навчально-виробничої практики: Левенець В.І.
  • Куратори випускних груп: Бєловол О.І., Загорулько Г.А., Каратай О.Ю., Литвишкова А.М., Ляліна І.С., Оленчук М.В., Попова Т.В.

Стипендіальна комісія  коледжу:

  • Олійник А.І. – голова комісії, директор коледжу.
  • Дмитраш І.В. – заступник голови, заступник директора з навчальної роботи.
  • Назарова О.А. – секретар комісії, секретар-друкарка.

Члени комісії:

  • Заступник директора: Рибалка С.Г.
  • Завідувачі відділень: Губа І.В., Стасюк Ю.О., Швед С.В.
  • Завідувач навчально-виробничої практики: Левенець В.І.
  • Головний бухгалтер: Гайда Н.О.

 

Комісія з профілактики правопорушень коледжу:

  • Рибалка С.Г. – голова комісії, заступник директора з виховної роботи.
  • Іванова О.М. – секретар комісії, викладач дисциплін гуманітарної та соціально-економічної підготовки.

Члени комісії:

  • Заступник директора: Дмитраш І.В.        
  • Завідувачі відділень: Губа І.В., Стасюк Ю.О., Швед С.В.
  • Завідувач фізичного виховання: Семенова Т.О.

Циклова комісія філологічних дисциплін:

  • Андрієнко Л.О. –  голова комісії.

Члени комісії:

  • Бугайова А.С., Дмитраш І.В., Загорулько Г.А., Матвєєва А.Л., Платонова О.О., Черно Т.І.

Циклова комісія гуманітарних дисциплін:

  • Левенець В.І. –  голова комісії.

Члени комісії:

  • Головченко Т.В., Іванова О.М., Судченко А.В.

Циклова комісія фізичного виховання та Захисту України:

  • Семенова Т.О. –  голова комісії.

Члени комісії:

  • Осадча О.А., Румянцев К.Б., Юсупова С.В.

Циклова комісія природничих дисциплін, математики та інформатики:

  • Семідєтна О.Б. –  голова комісії.

Члени комісії:

  • Баєв Л.В., Каральна Н.О., Козій О.О.,  Каратай О.Ю., Кореновський І.П., Молодцова І.О., Одробінська Н.М., Оленчук М.В., Олійник А.І., Панкратьєв К.О., Пінчук І.В., Стасюк Ю.О.,  Чугаєвська С.В.

Циклова комісія товарознавчо-комерційних дисциплін:

  • Тягун С.Ю. –  голова комісії.

Члени комісії:

  • Губа І.В., Дідняк В.Ю., Попова Т.В., Третьяк О.Ю.

Циклова комісія обліково-економічних дисциплін:

  • Ляліна І.С. –  голова комісії.

Члени комісії:

  • Герасименко О.В., Олійник І.А., Рибалка С.Г.

Циклова комісія технологічних дисциплін:

  • Яковенко В.А. –  голова комісії.

Члени комісії:

  • Буличова Т.О., Волкова С.З., Квашніна І.П., Кінаш Н.О., Кочеткова Т.І., Чиканчи О.Ю., Швед С.В.

Циклова комісія  дисциплін з готельно-ресторанної справи:

  • Оглобліна О.О. –  голова комісії.

Члени комісії:

  • Бєловол О.І., Литвишкова А.М.
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Офіційні вебсайти


Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz