|
Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво. Існує безліч повір’їв і застережень на Великдень. Дотримуючись їх, усе бажане здійснюється. Великдень в Україні святкують православні і католики. У православних Світле Христове Воскресіння припадає на 19 квітня.
|
Вважається, що це ранній Великдень. Впродовж 7 тижнів православні християни дотримувалися суворих обмежень в їжі, приділяли багато часу молитві й покаянню.
Католики відзначали Великдень традиційно тижнем раніше.
Святу передував Великий піст, який розпочинався 26 лютого і закінчився 11 квітня.
Традиції та атрибути свята Великодня Світле Христове Воскресіння – дуже важлива подія для кожного християнина. Коли настає це свято, люди вітають один одного радісним вигуком: «Христос Воскрес!» на що завжди у відповідь чують – «Воістину Воскрес!
Традиційно у ніч світлого Христового Воскресіння всі віряни йшли до церкви на великоднє Богослужіння, але, цього року, святкуватимемо Великдень вдома.
З нагоди Великодня господині печуть смачні паски. Ще одним обов’язковим елементом святкової трапези є крашанки та писанки.
Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує здоров’я, щастя, добро та благополуччя!
Святкуємо Великдень вдома! Це – наша з Вами безпека та здоров’я наших близьких!
|