![Нет описания фото.](https://scontent.fdnk3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/61388903_2347137445541926_3832216782110720000_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fdnk3-1.fna&oh=533b8d27545dde7c7069986bba5a98f4&oe=5D9798FE) |
Студенти, майбутні фахівці з готельно-ресторанної справи взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» серед студентів закладів освіти, що здійснюють підготовку за освітнім рівнем «молодший спеціаліст». Учасниками II етапу Олімпіади стали студенти, що посіли призові місця в I етапі.
|
Цього року їх було більше тридцяти – з Києва, Львова, Івано-Франківська, Рівного, Дніпра, Луцька, Тернополя, Миколаєва, Чернігова, Кривого Рогу, Коломиї, Кам’янця-Подільського тощо. Студентки нашого коледжу Яновська Софія та Дудник Любов здобули грамоти в номінаціях «За глибокі теоретичні знання», «За філософську концепцію погляду розвитку підприємств гостинності». Вітаємо, бажаємо успіхів та перемог у майбутньому!!!
Фоторепортаж>>> |