З нагоди святкування Міжнародного дня студента кращі студенти коледжу були нагороджені грамотами департаменту освіти та науки облдержадміністрації та грамотами коледжу за високі досягнення у навчанні, за активну участь у громадській та культурно-масовій роботі, у спортивно-масовій та оздоровчій роботі коледжу у міських та обласних заходах та подяками за активну участь в проведенні благодійних акцій у коледжі.
Вітаємо студентку Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій Рубан-Задольську Поліну, яка навчається за освітньо-професійною програмою Виробництво борошняних, кондитерських виробів та харчових концентратів зі спеціальності 181 Харчові технології з отриманням стипендії Миколаївського міського голови та Миколаївської міської ради. Бажаємо міцного здоров’я, творчої наснаги, перемог та здійснення мрій!