У рамках проведення Тижня наук циклової комісії викладачів гуманітарних та філологічних дисциплін, фізичного виховання та захисту України та у межах засідання клубу «Душею в слові оживу!» керівником Бугайовою А.С. був проведений позанавчальний захід на тему «Тарас Шевченко – геній українського народу». Метою заходу було розширення знань здобувачів освіти про життя і творчість Т.Г.Шевченка, формування громадянської та загальнокультурної компетентності, бажання читати твори поета та виховання любов до національної культури, прагнення бути справжніми українцями. Учасники клубу брали активну участь у представлені інформафіки, декламуванні творів поета та висловлювалиі свої думки щодо актуальності поезії Тараса Шевченка. Захід був інформаційним, цікавим та душевним.
![](/vstup/bugaj.jpg) ![](/vstup/bugaj1.jpg)
![](/vstup/bugaj2.jpg) ![](/vstup/bugaj4.jpg)
![](/vstup/bugaj5.jpg) ![](/vstup/bugaj6.jpg)
|